Vyhledávač od Googlu vás nyní naučí připravovat koktejly

Novinky |

Google představil nové vylepšení pro svůj internetový vyhledávač, díky kterému si nyní budete moci jednoduše hledat recepty a další informace o svých oblíbených koktejlech.

Vyhledávač od Googlu vás nyní naučí připravovat koktejlyDíky přehledným instrukcím „krok za krokem“ bude podle Googlu schopný udělat si doma svůj oblíbený koktejl opravdu kdokoli. U každého receptu lze navíc zobrazovat návrhy na jeho vylepšení a také informace týkající se příležitostí, k nimž se daný koktejl hodí. Jelikož je funkce propojená s tzv. Google Knowledge Graph, nezobrazí se pouze seznam nějakých koktejlů, ale těch, které jsou aktuálně na internetu nejpopulárnější. To Google zjišťuje analýzou dat z externích zdrojů, jakými v tomto případě mohou být webové stránky zabývající se právě koktejly a gastronomií.

                    
Z uvedeného je zřejmé, že seznam návodů na přípravu koktejlů se bude v čase neustále měnit. Nová funkce je dostupná jak na desktopu, tak na mobilních zařízeních - do vyhledávače stačí pouze napsat frázi typu „Jak udělám Mojito?“ nebo Příprava Margarity a postupovat podle zobrazeného návodu. 

 

Zdroj: TechspotÚvodní foto: © pressmaster - Fotolia.com

Komentáře