Vydavatelé využívají Adobe Digital Publishing Suite pro tablety se systémem Android

Novinky | 24.02.11

Společnost Adobe na letošní konferenci Mobile World Congress oznámila, že přední světoví vydavatelé včetně Condé Nast, Dennis Publishing, Martha Stewart Living Omnimedia a National Geographic využívají nástroje sady Adobe Digital Publishing Suite k tvorbě a distribuci svých titulů na tabletech se systémem Android.

Společnost Adobe na letošní konferenci Mobile World Congress oznámila, že přední světoví vydavatelé včetně Condé Nast, Dennis Publishing, Martha Stewart Living Omnimedia a National Geographic využívají nástroje sady Adobe Digital Publishing Suite k tvorbě a distribuci svých titulů na tabletech se systémem Android. Díky nové aplikaci Content Viewer pro Android ze sady Adobe Digital Publishing Suite mohou vydavatelé rozšířit dostupnost svého obsahu pro širokou škálu tabletů se systémem Android, které se mají brzy objevit na trhu a z nichž největší očekávání vyvolává Motorola Xoom.

Aplikace Content Viewer pro zobrazení obsahu na platformě Android je v tuto chvíli dostupná v rámci programu Adobe Digital Publishing Suite Prerelease a nabízí možnosti čtení s podporou navigace, rozšířené vizualizace a vrstev s vysokou mírou interaktivity včetně podpory HTML5. Prostřednictvím této technologie lze rovněž získat množství statistických údajů, které umožní vydavatelům hloubkovou analýzu pro lepší redakční a reklamní cílení.

Z  oznámení vyplývá, že nástroje sady Adobe Digital Publishing Suite lze nyní využívat k tvorbě obsahu pro zařízení, která fungují na operačních systémech Android 2.2 a Android 3.0. Aplikace pro zobrazení obsahu Content Viewer pro Android je pro publikující zákazníky k dispozici již nyní prostřednictvím programu Adobe Digital Publishing Suite Prerelease.

Adobe Digital Publishing Suite

Adobe Digital Publishing Suite poskytuje vydavatelům sadu hostovaných služeb na klíč, nástrojů a zobrazovacích aplikací k vytváření, publikování a přímému prodeji digitálního obsahu zákazníkům prostřednictvím prodejců aplikací pro mobilní přístroje a partnerů z oboru agregace obsahu. Sada Digital Publishing Suite, která staví na základech softwaru Adobe Creative Suite a Adobe InDesign CS5, umožňuje sestavovat a distribuovat obsah vydavatelů.


Komentáře