Vodafone prodlužuje internet v mobilu zdarma

Novinky | 29.01.09

Vodafone prodlužuje pro své stávající zákazníky úspěšnou vánoční nabídku - Internet v mobilu na půl roku zdarma. Nabídka, která měla skončit na konci ledna, tak bude platit až do konce února.

Nabídka internetu v mobilu zdarma se setkala s poměrně velkým úspěchem a Vodafone se zvýšeného zájmu zákazníků nehodlá jen tak vzdát, proto prodlužuje možnost aktivace služby o další měsíc. 

„Zájem našich stávajících zákazníků o mobilní internet v posledních dnech stále roste. Vycházíme proto vstříc zákazníkům, kteří si ještě bezplatný internet v mobilu nestihli zaktivovat a prodlužujeme nabídku do konce února,“ říká Lukáš Kružberský, ředitel marketingu pro nefiremní zákazníky Vodafonu a dodává: „Věříme, že se s prodloužením vánoční nabídky do konce února dostaneme přes hranici půl milionu aktivací.“

Vodafone Internet v mobilu na 6 měsíců zdarma si mohou aktivovat všichni zákazníci Vodafonu od 6. listopadu 2008. Mobilní internet používá v současnosti každý sedmý zákazník Vodafonu. Polovina z nich používá internet v mobilu 4 a více dnů v týdnu.

Další informace o této nabídce naleznete na speciálně zřízeném webu operátora přímo zde.


Komentáře