Viber umožní sledovat chatování celebrit

Novinky |

Lidé v současné době mohou své oblíbené celebrity sledovat na řadě míst od Twitteru přes Facebook až po Instagram. Nová služba Public Chat od Viberu však jde ještě dál.

Viber umožní sledovat chatování celebritNová funkce implementovaná v aplikaci Viber umožní uživatelům sledovat konverzace celebrit. Známé osobnosti, které se do programu zapojí, tak uživatelům zpřístupní konverzace, které mezi sebou vedou, včetně odesílaného textu, fotografií odkazů či videí. Public Chat uživatelům umožní vyhledávat, který známý člověk právě v daný okamžik chatuje a sledovat jej. Viber dodal, že Public Chats nebudou uživatele nijak zatěžovat reklamami. Otázkou tak zůstává, jaké celebrity se programu zúčastní.

             
Podle Viberu jsou již potvrzená známá jména jako DJ Paul van Dyk, Perez Hilton či hvězdy YouTube jako Tyler Oakley. Viber doufá, že sledováním chatů známých osobností v reálném čase získá výhodu před konkurenčními IM aplikacemi typu WhatsApp. I když v současné době je zatím složité odhadnout, jak populární funkce bude, pravdou je, že žádná konkurenční služba nic takového nenabízí.

 

Zdroj: TechspotÚvodní foto: © skvoor - Fotolia.com


Související články
Komentáře