Varta Backup Charger - kompaktní záložní zdroj a nabíječka v jednom

Novinky |

Varta Backup Charger kombinující záložní zdroj a praktickou nabíječku představuje vhodnou volbu na cesty, při jejichž podnikání oceníte možnost zařízení složit a zmenšit tak rozměry na minimum.

Varta Backup Charger - kompaktní záložní zdroj a nabíječka v jednom

Varta Backup Charger spojuje funkce záložního zdroje energie a nabíječky do jednoho zařízení. Zařízení umožňuje nabít 2x AA nebo 2x AAA připojením nabíječky k USB portu počítače. Primární funkcí je ovšem poskytnutí záložní energie. Backup Chargerem lze snadno nabít váš mobilní telefon, MP3 přehrávač nebo další zařízení jako je satelitní navigace.

Přímo na nabíječce je běžný USB port a v balení jsou přiloženy adaptéry pro telefony a ostatní zařízení (USB, miniUSB, microUSB). Možnosti Backup Chargeru tak sahají daleko za funkce klasické nabíječky. Jako zdroj energie lze použít 2x AA či AAA baterie a to jak nabíjecí, tak alkalické články. Kdekoli na dovolené tak stačí např. zakoupit v trafice běžné baterie a nabít z nich vaše zařízení.

Zařízení je v prodeji za doporučenou maloobchodní cenu 659 Kč. Bližší infromace jsou k dispozici na webu www.varta-consumer.cz.


Komentáře