V roce 2017 příjdou dvě velké aktualizace Windows 10

Novinky |

Microsoft v současné době pracuje na dvou velkých balíčcích aktualizací pro Windows 10 s kódovým označením Redstone 2 a Redstone 3, které budou vydány v průběhu příštího roku.

V roce 2017 příjdou dvě velké aktualizace Windows 10Jak uvedl server Windows Central, Redstone 2 bude vydán na počátku roku 2017, zatímco Redstone 3 v létě příštího roku. Díky krátké časové prodlevě mezi oběma balíčky se dá očekávat, že Redstone 3 nebude obsahovat tak závratná vylepšení jako Redstone 2. Inženýři Microsoftu v současné době podle neoficiálních informací finalizují své práce na vývoji Redstone 2 a jeho první preview build zpřístupní pro tzv. insidery během krátké doby. Na základě zpětné vazby vybraných uživatelů pak bude Microsoft nový balíček dále upravovat.

Vydání nových balíčků aktualizací každého cca půl roku je v souladu s tím, co představitelé Microsoftu v minulosti hlásali, a to nabídnout Windows 10 uživatelům „jako službu". V rámci tohoto konceptu již americký gigant nebude vydávat každých několik let zcela nový operační systém, nýbrž bude nové funkce průběžně integrovat do toho stávajícího tak, aby je uživatelé měli k dispozici co možná nejdříve.

 

Zdroj: IDG News ServiceÚvodní foto: PCWorld.com

Komentáře