V květnu proběhne v Šanghaji asijská verze veletrhu CES

Novinky |

Asociace spotřební elektroniky (Consumer Electronics Association, CEA) pořádá v Šanghaji první ročník veletrhu International CES Asia.

V květnu proběhne v Šanghaji asijská verze veletrhu CESCEA zároveň oznámila, že na akci, která se uskuteční 25. až 27. května na výstavišti Shanghai New International Expo Center, byla zahájena registrace zájemců o účast. Na veletrhu, který veřejnosti představí špičkové technologie v oblasti spotřební elektroniky, spolupracovala kromě CEA také společnost Intex Shanghai Co., Ltd., Čínská obchodní komora pro elektroniku (CECC) a Čínská obchodní komora pro dovoz a vývoz strojírenských a elektronických produktů (CCCME).

„Díky spojení s našimi silnými čínskými partnery, naší dobré pověsti týkající se pořádání největších událostí v oblasti technologických inovací na světě, dynamice Šanghaje a obrovskému významu technologií a rozvoje značek jsme přesvědčeni, že mezinárodní veletrh International CES Asia se může těšit na velký úspěch,“ řekl Gary Shapiro, prezident a výkonný ředitel společnosti CEA.

Účast na přehlídce technologických novinek, která tradičně probíhá v americkém Las Vegas vždy počátkem ledna, již přislíbily přední světové společnosti působící v oblasti IT a spotřební elektroniky, ale i příbuzných technologií. Jde například o automobilky Audi a Ford či značky TomTom, Garmin, IBM nebo Hisense. Kromě nich budou na celkové ploše 20 000 m² vystavovat také progresivní i dosud neznámé startupy.

Veletrh zahájí v neděli 24. května v 17:00 místního času svým projevem prezident Audi AG Rupert Stadler. Následovat bude recepce hostovaná právě firmou Audi.

Zdroj: TZ CEA/IntexÚvodní foto: © cienpiesnf - Fotolia.com

Komentáře