V Brně se dnes rozjíždí Invex Fórum

Novinky | 05.10.09

Tradiční veletrh informačních a komunikačních technologií Invex dnes po roce opět vládne brněnskému výstavišti. Tentokrát však pod novým názvem Invex Fórum.

Invex Fórum začíná

 

Veletrh Invex, jenž pravidelně na začátku podzimu vládne brněnskému výstavišti, dnes započal novou éru své existence, která se projevila nejen jeho přejmenováním na Invex Fórum. Hlavním smyslem je letos poprvé zaujmout téměř výhradně IT odborníky a profesionály. Pro širokou veřejnost jsou připraveny  veletrhy Digitex a Interkamera. Veletrhy se zaměřením na laiky se uskuteční až v listopadu společně s veletrhem Sport Life.

Invex-Forum je letos rozloženo do několika odborných konferencí. Například jde o konferenci ICT zaměřenou na bezpečnost komunikačních a informačních technologií a také přidruženou konferenci o rozvoji ICT ve vzdělávacích institucích či specializovanou konferenci na podnikové informační systémy (ERP).

Nový odbornější Invex bude probíhat během dneška a zítřka a jeho rozdílnému zaměření odpovídá také výrazně upravená cena vstupného. Celodenní návštěva brněnského výstaviště totiž návštěvníka letos přijde na 1000 Kč.


Komentáře