Stahujte Windows 7 Service Pack 1 Beta

Novinky | 13.07.10

Společnost Microsoft dnes podle očekávání široké veřejnosti zpřístupnila beta verzi prvního Service Packu pro Windows 7.

"Jak jsme informovali již na počátku tohoto měsíce, Service Pack 1 pro Windows 7 tento operační systém nerozšiřuje o žádné nové funkce," napsal Brandon LeBlanc z Microsoftu na oficiálním blogu. "Service Pack 1 je jednoduše souhrnem aktualizací, které již jsou dostupné samostatně ke stažení přes Windows Update, a dalších oprav, které byly provedeny na podněty vás uživatelů." I když však LeBlanc tvrdí, že Service Pack 1 pro Windows 7 nepřináší žádné nové funkce, není to tak úplně pravdou.

Čtěte také: Recenze: Windows7 Ultimate - Úspěch nebo propadák?

V balíku je totiž obsažena vylepšená podpora technologií Bluetooth/Wi-Fi a USB 3.0. Je však třeba mít na paměti, že nejde o finální verzi Service Packu, ale pouze jeho beta verzi, která není příliš vhodná pro domácí uživatele, ale ja určena hlavně vývojářům nebo opravdovým nadšencům. Současně s vydáním Windows 7 Service Pack 1 Beta Microsoft zpřístupnil také beta verzi prvního Service Packu pro operační systém Windows Server 2008 R2. Oba balíčky jsou dostupné ke stažení zde. Před stažením je nutná registrace.


Komentáře