UPC sráží cenu internetu a volání také pro podnikatele

Novinky | 10.05.10

UPC přenáší politiku minimálních cen a maximální rychlosti také mezi své firemní zákazníky.

Společnost UPC oznámila změnu své nabídky internetových a telefonních služeb pro malé a střední firmy, která spočívá v razantním snížení jejich ceny. Největší tuzemský poskytovatel kabelového připojení tak po domácnostech láká na rekordně nízké ceny také podnikatele.

Firemní zákazníci UPC si mohou od května vybrat ze tří internetových služeb: Fiber Power Business o rychlosti 15 mbit/s, dále o rychlosti 40 mbit/s a nakonec o rychlosti 110 mbit/s. Posledně jmenovaná služba je přitom ve srovnání s dřívější nabídkou Fiber Power Business 100 přibližně o 50% levnější a zároveň má lepší technické parametry. Nová cena služeb činí 499 Kč, 666 Kč a 999 Kč měsíčně bez DPH. Ke každému internetovému produktu je navíc zdarma přidána jedna pevná IP adresa a jedna licence antivirovéhoprogramu SmartGuard.

Podnikatelé mají od května k dispozici rovněž populární telefonní tarify UPC:Basic, Kredit 50 se sto minutami volání na domácí pevné linky zdarma, Kredit 150 s tři sta minutamivolání na domácí pevné linky zdarma, Kredit 200 s padesáti minutami volání do mobilních sítízdarma a Kredit 350 s tisíci minutami volání na pevné linky doma i v zahraničí zdarma.

„Nové služby mohou být kvalitní a zároveň cenově dostupné proto, že disponujeme vlastní koaxiální ioptickou sítí a aplikujeme jednotnou moderní technologii," vysvětlil klíč k úspěchu generální ředitel UPC Václav Bartoň.


Komentáře