Univerzální notebookový adaptér do auta od Fortronu

Novinky | 20.08.10

Společnost AT Computers uvádí na trh ve spolupráci se společností FSG Group, známou na českém trhu pod značkou Fortron, nový univerzální auto adaptér pro notebooky FSP-Car 65.

Společnost AT Computers uvádí na trh ve spolupráci se společností FSG Group, známou na českém trhu pod značkou Fortron, nový univerzální auto adaptér pro notebooky FSP-Car 65. Tento napájecí zdroj využijí zejména uživatelé, kteří jsou často na cestách a potřebují dobíjet svůj notebook. Obsahuje devět různých konektorů, díky nimž mohou uživatelé se svým notebookem pracovat na cestách.

Nový adaptér od Fortronu pracuje se vstupním napětím 12 voltů a výstupním napětím mezi 18 a 20 volty (neboť 19 V je nejpoužívanějším napětím pro notebooky). Adaptér nabízí výkon až 65 wattů, což je dostatečné pro moderní notebooky dneška. Především však je do značné míry univerzální – výměnné konektory umožňují zapojit a nabíjet prakticky jakýkoli přenosný počítač. V portfoliu jsou všechny nejprodávanější typy notebooků – Acer, Asus, Compaq, HP, LG, Gateway, Hitachi, IBM, Sharp, Toshiba, Twinhead, Winboo, Fujitsu, HP, NEC, Panasonic, Philips, Samsung, Viewsonic, Sony, Dell nebo IBM – Lenovo.

Nový adaptér je na českém a slovenském trhu k dispozici již nyní.


Komentáře