Třikrát telefon pro dvě SIM karty = Mivvy

Novinky | 15.05.09

Mobilní telefony mivvy se zákazníkům představily už před dvěma lety, kdy se na trhu objevil mivvy dual, první telefon vybavený technologií True Dual SIM. Dnes se představují hned tři nové modely, které umožňují používat současně dvě sim karty.

Mivvy - nové telefony pro 2 SIM karty

 

Společnost mivvy představuje trojici nových telefonů řady dual - mivvy dual touch, mivvy dual slider a mivvy dual nio. Všechny spojuje technologie True Dual SIM, tedy možnost používat současně dvě na sobě nezávislá telefonní čísla. K dispozici je přitom společný telefonní seznam a společná paměť zpráv i dalších dat.


Praktické využití tohoto řešení se nabízí například při použití pracovní i soukromé sim karty v jenom telefonu. Výhodné je také současné využití tarifů různých operátorů. Nemalé peníze lze takto ušetřit i na dovolené, když si jako druhé telefonní číslo pořídíte místní předplacenou SIM kartu.Mivvy dual touch na první podhled zaujme dominantním dotekovým 2.6" LCD displejem, který při dolním okraji splývá s podsvícenými senzorickými tlačítky. Atraktivní design ukrývá mimo jiné gyroskopický senzor, který automaticky změní orientaci displeje v situaci, kdy telefon otočíte. Vestavěný TV tuner umožňuje nejen sledování televize, ale i záznamu oblíbených pořadů. Přístroj je dodáván s 1GB paměťovou kartou zdarma. Doporučená maloobchodní cena činí 4.299 Kč s DPH.Mivvy dual slider je volbou pro fanoušky tohoto typu konstrukce - výrobce  přitom tvrdí, že vysoká kvalita zpracování zaručuje dlouhou životnost výsuvného mechanismu. Telefon nabízí jemný 2“ LCD displej. Díky rozměrům 96 x 48,5 x 17 mm a hmotnosti 74 g je dle vyjádření mivvy právě tento model nejmenším telefonem na světě s podporou technologie True Dual SIM. Doporučená maloobchodní cena byla stanovena na 3.999 Kč s DPH.Mivvy dual nio je typickým reprezentantem střední třídy. Práci s dotekovým 2" LCD displejem zjednoduší teleskopický stylus ukrytý v pravém dolním rohu. Telefon je dostupný ve dvou variantách, v pánské antracitově černé a dámské krémově bílé. Doporučená maloobchodní cena je 3.199 Kč s DPH.

 Všechny přístroje jsou vybaveny FM rádiem, MP3 / MP4 přehrávačem a VGA fotoaparátem s možností záznamu videa. Podporují bezdrátové připojení BlueTooth, synchronizaci kontaktů MivvySync, MMS zprávy nebo připojení k USB. Standardem je samozřejmě i SIM Toolkit, prohlížeč WAP a slot pro microSD karty.

 


Komentáře