TP-Link představuje miniaturní powerline adaptéry

Novinky |

Společnost TP-Link nabízí na českém trhu novou sadu dvou kompaktních powerline adaptérů označenou jako TL-PA2010KIT.

TP-Link představuje miniaturní powerline adaptéry
Adaptéry využívají pro přenos dat klasické rozvodné sítě elektřiny, takže je pouze zapojíte do zásuvky a nemusíte řešit žádné kabely. Jsou vhodné pro zavedení internetu do odlehlých částí domu či bytu, kam nedosáhne signál běžného Wi-Fi routeru a tahat do nich kabely LAN je značně nepraktické.

Na rozdíl od dosavadních modelů jsou adaptéry TL-PA2010 velice kompaktní a nepřekáží ani nepůsobí rušivě. Velikostně se co do šířky a výšky dají srovnat s kreditní kartou.

Adaptéry využívají technologie HomePlug AV, která zabezpečí přenos dat s propustností až 200 Mbit/s na zdálenost až 300 metrů. Oba přístroje spárujete pouhým stiskem jednoho tlačítka. Přenos je pak zabezpečen 128bitovým AES šifrováním.

TP-Link TL-PA2010KIT

Režim Power-saving mode zajišťuje velice nízkou spotřebu energie i v porovnání s jinými powerline adaptéry. Pokud jsou připojená zařízení vypnutá či nečinná, přepnou se adaptéry automaticky do režimu spánku, v němž je ušetřeno až 75 procent energie.

Sadu adaptérů do elektrických zásuvek TL-PA2010KIT zakoupíte na českém trhu za doporučenou maloobchodní cenu 1 089,- Kč včetně DPH.

 

Zdroj: TZ TP-LinkÚvodní foto: TP-Link

Komentáře