TomTom představil GPS navigaci s označením Start

Novinky | 04.11.09

TomTom Start je určen zejména příležitostným řidičům a rovněž těm, kdo dosud neměli možnost vyzkoušet si výhody automobilové navigace na vlastní kůži.

TomTom představuje nové základní navigační řešení pro automobily

 

Základem zjednodušeného uživatelského rozhraní jsou dvě tlačítka „Plánování trasy“ a „Prohlížení mapy“. Zařízení je lehké, obsahuje kompaktní 3,5“ obrazovku a částečně integrovaný držák EasyPort. Díky tomu se celá navigační sada vejde do kapsy, malé tašky nebo do přihrádky vozu. Implementovaná technologie IQ Routes přináší podle výrobce uživatelům výpočet nejrychlejší trasy a zároveň i odhad času příjezdu do cíle.

Zařízení přichází rovněž s Map Share, technologií TomTom, která umožňuje uživatelům provádět své vlastní změny v mapách a rovněž využívat tisíců mapových oprav prováděných uživatelskou komunitou TomTom. Zjednodušené menu u produktu TomTom Start poskytuje uživatelům přístup k databázi bezpečnostních kamer a tisícům bodů zájmu, které jsou v navigaci předinstalované. Další personalizaci umožňuje bezplatný software TomTom HOME, ve kterém si uživatelé mohou stáhnout nejrůznější formy obsahu, včetně úvodních obrazovek a vtipných hlasů.


Cena a dostupnost

Standardní edice TomTom Start je v obchodech k dostání v černém a bílém provedení ve verzi s mapou střední a východní Evropy za 3 190 Kč nebo s mapou Evropy za 3 790 Kč. Vyměnitelné barevné kryty (StartSkins) jsou dostupné na www.tomtom.com/startskins a také v obchodech za 399 Kč za kus.

 

Vlastnosti TomTom Start

-    Plug & Go – žádná instalace, stačí jen připojit a ťuknout na dotykovou obrazovku
-    Zjednodušené menu – pouze dvě tlačítka „Naplánovat trasu“ a „Prohlížet mapu“
-    Nízká hmotnost (128 g), 3,5“ obrazovka a částečně integrovaný držák EasyPort
-    Technologie IQ Routes
-    Technologie Map Share
-    Nabídka „Pomoc!“ – poskytuje přímý kontakt na tísňové linky a cestu k nejbližším zdravotnickým zařízením
-    Vyměnitelné kryty (StartSkins) a ochranná pouzdra
-    Domácí USB nabíječka
-    Automobilová USB nabíječka


Komentáře