TomTom a Renault nabízejí upgrade funkcí pro vestavěnou navigaci

Novinky | 26.11.09

Uživatelé vestavěného navigačního systému mohou nyní získat navigační funkce i bez nákupu zcela nového zařízení.

TomTom a Renault nabízejí upgrade funkcí pro vestavěnou navigaci


Carminat TomTom byl poprvé představen v dubnu 2009 společně s novými vozy Renault Clio a Scenic, později i v modelech Megane a Laguna a naposledy v novém modelu s označením Fluence. Aktualizovaný Carminat TomTom plánuje trasu s využitím zkušeností uživatelů TomTom - ano, řeč je o technologii IQ Routes. Technologie navádění do jízdních pruhů dle výrobce napomáhá k bezpečné jízdě a snižuje stres na složitých křižovatkách a víceproudových silnicích.

 

Tyto dvě funkce přicházejí jako součást nových verzí map pro Carminat TomTom, které lze do zařízení instalovat díky vyměnitelné SD kartě a bezplatné softwarové aplikaci TomTom HOME. Tato metoda je uživateli Carminat TomTom již tradičně využívána k aktualizaci všech druhů obsahu v navigačním zařízení, od bodů zájmu až po hlasy.

Technologii IQ Routes i navádění do jízdních pruhů získají řidiči automaticky s nákupem nové mapy nebo aktivací záruky nejnovější mapy, která jim umožňuje bezplatné stažení poslední verze mapy během 60 dnů od prvního zapnutí přístroje.

Mapy dostupné pro uživatele Carminat TomTom zahrnují následující regiony: Velká Británie a Irsko, Benelux, DACH (Německo, Rakousko, Švýcarsko), Francie, Ibérie (Španělsko, Portugalsko), Itálie, Skandinávie, celá Evropa (včetně Ruska, Turecka a Řecka), Asie a Afrika (Jižní Afrika, Brunej, Hong Kong, Macao, Malajsie, Singapur), Austrálie & Nový Zéland, Amerika (Mexiko, Brazílie, Argentina a Uruguay).


Komentáře