Televize Nova na svém webu nabídne zahraniční seriálové hity

Novinky | 22.06.10

V archivu na portálu Nova.cz budete od podzimu moci sledovat i úspěšné akviziční zahraniční seriály. První na řadu přijde Mentalista spolu se seriálem Dva a půl chlapa, následovat by je mohl Dr. House.

Televize Nova ve svém online archivu zatím nabízela pouze úspěšné seriály a pořady z vlastní produkce. To by se však brzy mělo změnit, od podzimu budou diváci moci sledovat i zahraniční akviziční tituly. Prozatím je potvrzen úspěšný kriminální seriál Mentalista, který diváka zaujme netradičními vyšetřovacími postupy charizmatického mentalisty Patricka Janea, kterého si zahrál Simon Baker. Premiérový díl tohoto seriálu byl na televizi Nova odvysílán 30. listopadu loňského roku, jeho druhou sérii už se však televize vysílat nechystá.

Druhým potvrzeným titulem je komediální seriál Dva a půl chlapa, který vypráví o muži, kterému nečekaně převrátí život vzhůru nohama jeho bratr se svým desetiletým synem. "Tyto dva seriály odstartují rozšíření naší bezplatné catchup TV nabídky na Nova.cz o zahraniční seriály. Jednáme rovněž o zakoupení dvou dalších titulů - Dr. House a Kobra 11," řekl pro týdeník Marketing&Media ředitel internetových projektů televize Nova, Pavel Krbec.

Archiv zůstane i nadále bezplatný, televize jej ale opatří reklamou a nabídne rozšířené možnosti sponzoringu těchto dvou seriálů.

Titulní fotografie: CBS


Komentáře