T-Mobile vylepšuje předplacený tarif Twist Surf+

Novinky | 15.10.10

Od dnešního dne zvyšuje T-Mobile týdenní FUP limit pro uživatele předplaceného zvýhodnění Twist Surf+ z 15 MB (megabytů) na 25 MB týdně. Balíček zároveň přinese neomezené brouzdání po webu.

Po srpnovém uvedení nových datových tarifů vylepšuje T-Mobile rovněž nabídku pro majitele předplacených karet. Noví i stávající uživatelé zvýhodnění Twist Surf+ mohou od dnešního dne počítat s vyšším FUP limitem. Pro návštěvy stránek v mobilu, kontrolu e-mailů či chatování budou mít týdně k dispozici 25 MB dat místo dosavadních 15 MB.

S balíčkem budou mít nyní internet zcela bez omezení, ať už se jedná o využití nejrůznějších aplikací či přístupových portů. Zákazník tak má jistotu, že kromě pravidelné týdenní částky 39 Kč s DPH jej nečekají žádné další poplatky za mobilní internet. Navíc každý, kdo si Twist Surf+ aktivuje poprvé, může si jej vyzkoušet první dva týdny zdarma.

Obdobná změna se týká rovněž datového zvýhodnění pro tarifní zákazníky Surf+ a Surf&Mail+. Zákazníci s těmito balíčky mohou používat všechny oblíbené aplikace v telefonu a nezaplatí ani korunu navíc nad měsíční poplatek (u Surf+ je to 118,80 Kč s DPH a pro Surf&Mail+ 238,80 Kč s DPH).

 

Twist Surf+

Internet v mobilu

na den

Standard

Klasik

Premium

Cena

39 Kč týdně

24 Kč/24 hodin

od 110 Kč měs.

od 178,80 Kč měs.

od 399 Kč měs.

Technologie

GPRS/EDGE/3G

Rychlost

3 Mbps/512kbps

FUP limit

25 MB týdně

10 MB denně

100 MB měs.

200 MB měs.

1 GB měsíčně

Internet

neomezeně

E-mail

Další aplikace
 Související články
Komentáře