Symantec uvedl Norton 360 verze 4

Novinky | 02.03.10

Nové aplikace pro iPad, iPhone a Android poskytnou uživatelům aplikace

Symantec uvedl Norton 360 verze 4

 

Společnost Symantec uvedla na trh Norton 360 ve verzi 4.0, jehož součástí je vzdálený přístup k  zálohovaným datům. Aplikace Norton 360 nyní obsahuje technologii založenou na hodnocení, která byla uvedena na trh v září 2009 v aplikacích Norton Internet Security a Norton AntiVirus 2010. Tato technologie se zaměřuje na nezjištěný škodlivý kód a současné nejvíce nebezpečné hrozby.

Nejnovější verze aplikace Norton 360 má vylepšeny také funkce, jako je vyladění počítače - spotřebitelé mohou například zkrátit dobu spuštění systému pomocí funkce inteligentní správce spuštění, která omezuje počet aplikací spouštěných při spuštění počítače nebo rozkládá jejich spuštění na delší dobu.

Data z komunity Norton poskytují přehled o tom, které aplikace se nejvíce používají, takže spotřebitelé mohou na základě podložených informací rozhodovat, zda některé aplikace vyloučí ze seznamu položek spouštěných po spuštění počítače.

 

Dostupnost, kompatibilita a cena

Doporučená koncová cena standardní edice, jejíž součástí je úložiště online o velikosti 2 GB, je 1 690,- Kč včetně DPH. Cena zahrnuje licenci pro tři počítače a přihlášení k odběru služby na jeden rok umožňující používání produktu a získávání aktualizací ochrany společnosti Symantec. Nejnovější verze aplikace Norton 360 podporuje operační systémy Microsoft XP, Windows Vista a Windows 7.


Komentáře