Dva nové grafické tablety Sweex

Novinky | 03.10.10

Sweex uvádí na trh dva nové modely grafických tabletů: Sweex Graphics Tablet Widescreen USB v černé verzi a Sweex Graphics Tablet USB v bílé verzi.

Sweex uvádí na trh dva nové modely grafických tabletů: Sweex Graphics Tablet Widescreen USB v černé verzi a Sweex Graphics Tablet USB v bílé verzi. Sweex Graphics Tablets lze úpdůe výrobce využít k úpravě fotografií a videa, k vlastnoručním elektronickým podpisům nebo k obohacení dokumentů osobními poznámkami a dekoracemi. Obě verze tabletů jsou kompatibilní s foto a video programy podporovanými systémy MS Windows.

Oba modely Sweex mají 1024 stupňů citlivosti tlaku. Černý Sweex Graphics Tablet Widescreen disponuje aktivním povrchem o rozměrech 203x127 mm a širokoúhlým poměrem stran 16:10. Rozlišení tabletu činí 4000 lpi. Bílý Sweex Graphics Tablet poté nabízí 140x102 mm aktivního povrchu, poměr stran 4:3 a rozlišení 2540 lpi.

Oba tablety lze propojit s počítačem prostřednictvím USB. Součást každého balení tvoří i CD s instalačním softwarem, ovladači a uživatelským manuálem. Oba tablety jsou již k dispozici. Bílý Sweex Graphics Tablet USB pořídíte přibližně za 1200 Kč, černý Sweex Graphics Tablet Widescreen USB pak přibližně za 1650 Kč.


Komentáře

K tomuto článku není připojena žádná diskuze, nebo byla zakázána.