Sweex DVB-T USB adaptér s 12letou zárukou

Novinky | 15.10.10

Pro všechny fanoušky mobilní zábavy, kteří si svůj oblíbený televizní pořad nebo rádiovou show nechtějí nechat ujít ani na cestách, představila společnost Sweex nový DVB-T adaptér.

Kromě toho, že vám nový designový DVB-T Adapter USB od firmy Sweex umožní sledování a poslouchání vašeho oblíbeného pořadu, můžete také tyto programy nahrávat. Díky službě time-shift navíc lze jejich přehrávání pozastavit a nechat jejich sledování nebo poslech na později.

Instalace adaptéru by podle výrobce měla být jednoduchá. Stačí vložit instalační CD a potřebný software se automaticky nahraje. Pak stačí už připojit DVB-T adaptér do USB portu a nasměrovat anténu. SweeDVB-T adaptér podporuje operační systém Windows 7 a je také plně kompatibilní s předchozími verzemi Microsoft Windows XP a Windows Vista. Součástí balení je také dálkové ovládání a detailní uživatelský manuál.

Sweex poskytuje na výrobek standardní dvouletou záruku. Pokud však produkt zaregistrujete on-line, je záruční doba automaticky prodloužena o dalších 10 let. Více informací o záruce naleznete na stránkách: www.sweex.com/12yearwarranty. Doporučená koncová cena produktu činí 739 Kč.Související články
Komentáře