Steve Ballmer v pondělí nejspíš oznámí vydání Office 2013

Novinky |

Steve Ballmer podle listu USA Today v pondělí oznámí termín vydání nové verze kancelářského balíku Office s přídomkem 2013.

Steve Ballmer v pondělí nejspíš oznámí vydání Office 2013
Nová verze Office je ve vývoji již nějakou dobu pod názvem Office 15, očekává se však, že Microsoft název balíku nakonec změní na Office 2013. O Office 2013 se toho zatím mnoho neví, podle dostupných informací by před vydáním jejich finální verze měla být veřejnosti zpřístupněna ještě verze beta. Podle listu USA Today by se beta měla objevit ještě v létě, bližší informace by měl v pondělí zveřejnit Steve Ballmer. Office 2010 měly status beta po dobu osmadvaceti týdnů, než byly konečně vydány jako hotový produkt.

Ví se také, že bude vydána i verze Office pro tablety, včetně modelů s Windows RT, jelikož uživatelské rozhraní nových Office bylo upraveno tak, aby podporovalo dotykové ovládání. Pokud bude verze Office 2013 pro Windows RT dostupná, je velmi pravděpodobné, že se začne prodávat dříve než v příštím roce, jelikož Windows 8 budou vydány již v říjnu. Kromě Windows 8 by Office 2013 měly podporovat i Windows 7.Úvodní foto: © olly - Fotolia.com

Komentáře