Stáhnout Windows 7 nelze, spadly servery

Novinky | 10.01.09

Zájem o stažení betaverze Windows 7 je obrovský. Již po prvním dni jejího oficiálního uvolnění jsou servery Microsoftu totálně přetížené a stahovat opět nelze...

Při pokusu o stažení oficiální beta verze Windows 7 se vám na stránkách Microsoftu zobrazí zpráva: „Kvůli velmi vysokému náporu uživatelů, kteří projevili obrovský zájem o Windows 7 Beta, přidáváme několik dalších serverů k podpoře infrastruktury Microsoft.com předtím, než znovu umožníme veřejnosti beta verzi stahovat."

Není zde ale uvedeno, kdy se opětovné spuštění možnosti stáhnutí očekává.

Obrovský zájem o beta verzi Windows 7 build 7000 je nevídaný a dokonce ani nikdo z Microsoftu ho neočekával. Microsoft plánoval omezit počet stáhnutí operačního systému na 2,5 miliónu, ale je možné že tento počet ještě navýší.

Windows 7 již před svým oficiálním představením příjemně překvapil IT svět, který ho mohl otestovat prostřednictvím ukradené kopie, která byla k dispozici přes torrent již týden před CES. Kvanta informací o novém OS se na nás valí doslova ze všech stran a možná je pomalu na čase začít mluvit o propukající Windows 7 mánii.

 


Komentáře