Společnost Toshiba přináší notebooky řady P

Novinky |

Nová řada notebooků P představená společností Toshiba se vyznačuje netradičním designem a nejnovějšími technologiemi.

Společnost Toshiba přináší notebooky řady P
Zvláštností nové řady je zejména technologie Toshiba Resolution+, která dle tvrzení výrobce zvyšuje kvalitu videí ve standardním formátu téměř na úroveň formátu HD, a zároveň umožňuje konverzi dvojrozměrných videí na 3D. Notebooky Satellite P mají díky HDMI konektoru schopnost přenášet 3D video přímo na trojrozměrné televizory.

Po multimediální stránce je potřeba vyzdvihnout ještě vestavěné reproduktory značky harman/kardon a technologii SRS Premium Sound 3D, dále pak bezbrýlovou 3D technologii u displejů některých modelů.

Zároveň se řada P chlubí netradičním designem vyznačujícím se kvalitním zpracováním a oblými hranami, dva modely (P850 a P870) mají šasi vytvořeno z kartáčovaného hliníku, další dva (P855 a P875) mají hliníkové šasi i spodní víko.

Modely série P jsou všechny vybaveny procesory značky Intel, od Core i3 a i5 až po Quad Core i7. Ty doplňuje nejnovější generace dedikovaných grafických karet Nvidia. Díky této výbavě nemají nové notebooky problém s multitaskingem ani spouštěním nejnáročnějších HD multimédií. Co se týče úložiště, můžete si vybrat mezi vysokokapacitním pevným diskem nebo kombinací disku HDD a SSD.Úvodní foto: Toshiba

Komentáře