Společnost HTC představila v řadě Desire model C

Novinky |

Novinka HTC Desire C se chlubí nejnovějšími technologiemi včetně operačního systému Android 4.0 ICS.

Společnost HTC představila v řadě Desire model C
Mezi základní technické specifikace novinky patří procesor Snapdragon S1 běžící na frekvenci 600 MHz, 4 GB interní uživatelské paměti s možností rozšíření pomocí microSD karty a 3,5palcový displej s rozlišením 320 x 480 pixelů. Do výbavy telefonu patří i fotoaparát s 5 megapixely a automatickým ostřením, který je umístěn na zadní straně přístroje.

Ke specialitám pak patří technologie vylepšující zvuk Beats Audio, která je ve smartphonu integrována v rámci celého operačního systému. Díky tomu se uživatelé dočkají lepšího zvuku v hudebním přehrávači i při sledování videí z YouTube či hraní her. Co se týče zvuku, je dobré zmínit ještě správce hudebních souborů HTC Sync Manager pro automatickou synchronizaci hudební sbírky nebo iTunes s počítačem, a to i bezdrátově.

Telefon HTC Desire C, jehož uživatelé získají navíc na dva roky zdarma 25 GB prostoru na online cloudové službě Dropbox, bude na českém trhu dostupný od první poloviny června za doporučenou maloobchodní cenu 4 499,- včetně DPH. Na podzim pak bude k dispozici model s NFC čipem.Úvodní foto: HTC

Komentáře