Snímky obrazovky Samsungu Galaxy S4 ukazují nové rozhraní TouchWiz

Novinky |

Další uniklé snímky Samsungu Galaxy S4 ukazují nové uživatelské rozhraní smartphonu. Jsou na nich zobrazeny různé obrazovky menu přístroje, které mají být součástí nejnovějšího rozhraní TouchWiz.

Snímky obrazovky Samsungu Galaxy S4 ukazují nové rozhraní TouchWiz

Snímky, které podle loga AT&T 4G pocházejí z americké verze telefonu, publikoval nejprve web GSM Israel. Jak můžete vidět níže, je původ snímků evidentně v rozhraní Samsungu TouchWiz; od rozhraní modelu Galaxy S3 se totiž příliš neliší. Hlavní rozdíl lze pozorovat v částečně průhledném panelu oznámení v horní části. Na obrázcích je také možno vidět logo, které indikuje, že telefon podporuje technologii přenosu NFC (což se dalo tak nějak očekávat).

Menu nastavení je poměrně vyladěné – má oddělené sekce pro připojení, samotné zařízení, uživatelské účty a ostatní možnosti. Podle GSM Israel běžel telefon Galaxy S4, z nějž snímky obrazovky pochází, na Androidu 4.2.1, sériová podoba smartphonu však pravděpodobně poběží na verzi 4.2.2.

 

Čtěte také: Samsung Galaxy S4 bude vypuštěn v šesti různých verzích

 

Na jednom z uniklých obrázků se nacházejí možnosti nastavení Smart Screen, kam patří například Smart Scroll (ovládání posuvníku obrazovky očima) a Smart Pause (automatické pozastavení videa ve chvíli, kdy se na něj nedíváte).

Samsung Galaxy S4

Na snímcích se dále potvrzuje Full HD rozlišení 1 920 x 1 080 pixelů na 5palcovém displeji, přestože zde se mluví o 5,01palců (předchozí informace hovořily o 4,99palcích, což je ale detail). Docela nás překvapila vysoká hustota pixelů (480 ppi), spíše se však bude v reále jednat o hustotu srovnatelnou se Sony Xperia Z, tedy 441 ppi.

Snímek rozhraní fotoaparátu je dalším důkazem o tom, že Galaxy S4 přijde s 13megapixelovým snímačem. Software také ukazuje ovládání sekvenčního snímání, detekce tváře, měření světla, ISO a technologie proti otřesům.

Samsung Galaxy S4 fotoaparát

Na stránkách GSM Israel se tvrdí, že snímky pocházejí od důvěryhodného zdroje a přímo z Galaxy S4, podobné úniky je však vždy třeba posuzovat kriticky.

Samsung představí Galaxy S4 přesně za týden, 14. března v New Yorku. O novinkách vás budeme dále informovat.

Zdroj: IDG News Service

 Úvodní foto: GSM Israel/IDG News Service

Komentáře