Smartphone Motorola Droid Turbo vydrží na jedno nabití 48 hodin

Novinky |

Pokud toužíte po dlouhé výdrži baterie chytrého telefonu, ale nechcete jí obětovat výkon, řešením by mohl být nový smartphone Droid Turbo od Motoroly.

Smartphone Motorola Droid Turbo vydrží na jedno nabití 48 hodinMotorola Droid Turbo má 5,2palcový Quad HD displej s rozlišením 2560 x 1440 displejů s úctyhodnou hustotou pixelů 565 ppi. Zařízení pohání procesor od společnosti Qualcomm na frekvenci 2,7GHz, k dispozici jsou 3GB paměti RAM a data lze ukládat na flashový disk s kapacitou 32/64GB. Na zadní straně telefonu je umístěn 21MP fotoaparát schopný zaznamenávat 4K video a masivní 3900mAh baterie udrží na jedno nabití telefon při životě až 48 hodin.


Zařízení je dodávané s rychlonabíječkou Motorola Turbo Charger, která dokáže za 15 minut telefon dobít na až osm hodin provozu. Droid Turbo běží na operačním systému Android 4.4.4 KitKat, který si Motorola mírně přizpůsobila. S telefony Nexus 6, Moto X a nyní Droid Turbo má americká společnost na trhu s high-endovými androidovými telefony podle expertů nemalou šanci uspět. Droid Turbo se začne prodávat začátkem listopadu, cena zatím není známa.

 

Zdroj: TechspotÚvodní foto: motorola

Komentáře