Smartphone Galaxy Note 2 dostane 5,5palcový displej

Novinky |

Pokud si z nějakého důvodu říkáte, že Samsung Galaxy Note není dost velký, počkejte si na jeho novou generaci, která bude vydána ještě v tomto roce a přinese právě větší displej.

Smartphone Galaxy Note 2 dostane 5,5palcový displej
Galaxy Note 2 se pravděpodobně objeví už příští měsíc na veletrhu IFA 2012 v Německu. Kromě většího displeje nabídne (zatím blíže nespecifikovaný) čtyřjádrový procesor - pravděpodobně půjde o Exynos 4 Quad. Zadní část telefonu bude opatřena 12-13Mpx kamerkou, což je znatelné vylepšení oproti 8Mpx fotoaparátu u původního modelu. Podle dostupných informací by Galaxy Note 2 měl běžet na nejnovější verzi Androidu 4.1 s označením Jelly Bean.

I když se 5,5palcový displej u mobilního telefonu může zdát příliš velký, pravdou je, že nebude o tolik větší než první generace Galaxy Note. I tak však bude mít většina lidí s jeho velikostí problém, jelikož do kapsy tento telefon umístíte opravdu jen stěží. Pro srovnání, nejmenší tablety začínají na 7 palcích, což není od 5,5 palců příliš daleko. Galaxy Note 2 by měl být uveden na trh v září či říjnu tohoto roku jako přímý konkurent nového iPhonu. O ceně zatím nepadla ani zmínka.Úvodní foto: © Suriko - Fotolia.com

Komentáře