Sluchátka Sony XB přinášejí hluboké basy

Novinky | 09.02.09

Hip-hop? Dubstep? Drum’n’bass? Ať už posloucháte cokoli, Sony má pro vás novou řadu sluchátek se skutečně „hlubokým“ zájmem o hudbu.

Nová řada stylových sluchátek XB dokáže se svými bohatými basy navodit náležitou klubovou atmosféru, modely XB (eXtra Basy) totiž věrně reprodukují nízké frekvence. Nejvyšším z pěti modelů řady XB jsou uzavřená sluchátka MDR-XB700, v jejichž útrobách se ukrývá velká robustní a kulatá budicí jednotka (50mm), která bez problémů čistě reprodukuje i ultranízké frekvence. Optimalizované basy doplňuje jasné podání vysokých a středních frekvencí.

Příjemný je i design sluchátek nabízející extra velké náušníky ze syntetické kůže (MDR-XB700/500/300), které dobře sedí na hlavě. Navíc polyuretanový polštář rovnoměrně rozkládá tlak a zajišťuje tak pohodlné nošení i při dlouhodobém poslechu. Náušníky doplňuje široký temenní most, jehož nová „bezešvá“ konstrukce nabízí kromě pohodlí i moderní vzhled. Nová modelová řada XB s rozšířenými basy bude k dispozici od března 2009.


Komentáře