SkyDrive inovuje a mění vzhled po vzoru Outlook.com

Novinky |

Cloudové úložiště Microsoft SkyDrive se dočkalo řady vylepšení, z nichž zaujme především nový vzhled webového rozhraní, jenž následuje elegantní a přehledný design nedávno spuštěné poštovní služby Outlook.com.

SkyDrive inovuje a mění vzhled po vzoru Outlook.com
Co se funkčních novinek týče, láká inovovaná verze na okamžité vyhledávání, vícenásobné vybírání položek ve formě náhledu, horní kontextový pás nabídek nebo přehlednější řazení položek.

Vylepšení a oprav se dočkaly rovněž aplikace pro operační systémy Windows a Mac OS X, například rychlejšího hromadného nahrávání fotografií a obecně rychlejší synchronizace. Nově byla oznámena mobilní aplikace pro systém Android, která navazuje na úspěch aplikací pro systémy Windows Phone a iOS. Uvolněna bude do konce tohoto měsíce.

Čtěte také: Microsoft pohřbil Hotmail a spouští nový freemail Outlook.com

Vylepšení doznala i vývojářská platforma SkyDrive API, jež nyní umožňuje úplnou kontrolu nad rozlišením nahrávaných fotografií ve webových a mobilních aplikacích a také možnost přidání otevírání a ukládání na SkyDrive do kterékoli webové stránky doplněním několika řádků v JavaScriptu.

Podrobnější informace si můžete přečíst na oficiálním blogu Inside SkyDrive. Na video oznamující novinky se můžete podívat zde.Úvodní foto: © Beboy - Fotolia.com

Komentáře