Školáci střezte se, Acer už myslí na školu

Novinky |

Společnost Acer představila nového elektronického pomocníka, který cílí především na studenty. Notebook TravelMate B113 se vyznačuje dlouhou výdrží na baterii a nízkou cenou.

Školáci střezte se, Acer už myslí na školu
Dostatečně velký displej 11.6”, řešení Acer Office Manager a bezpečnostní činí z novinky TravelMate B113 spolehlivého společníka pro každodenní studium. Řešení pro zlepšení ovladatelnosti Acer Office Manager umožňuje školám zavést politiku v oblasti ochrany dat, monitorovat prostředky IT a plánovat údržbu v jediné snadno ovladatelné sadě programů.

TravelMate B113 je dále vybaven sadou základních nástrojů k zajištění bezpečnosti a ovladatelnosti Acer ProShield Manager, která spojuje základní funkce v jednotném uživatelském rozhraní. Acer ProShield Security chrání notebook proti neoprávněnému přístupu od úrovně BIOS až po úroveň aplikací, šifruje kritické soubory, ukládá je na “Osobní bezpečný disk” a dále umožňuje uživatelům trvale odstranit nežádoucí soubory nebo složky bez možnosti obnovení.

TravelMate B113

Notebook je rovněž vybaven mnoha předinstalovanými programy či softwarem dostupným zdarma na internetu, které jsou určeny pro školství, a to včetně Acer Classroom Manager. Tento program byl zvlášť vyvinut pro učitele, jimž umožňuje přednášet, sledovat práci studentů ve třídě a spolupracovat s nimi.

Notebook TravelMate B113 se šestičlánkovou baterií, která dosáhne až sedmihodinové výdrže, poskytuje studentům nezávislost a mobilitu, a tedy ho nemusejí dobíjet ve třídě s omezeným počtem zásuvek a ani nehrozí vypnutí počítače uprostřed hodiny (za naivního předpokladu, že se žáci budou věnovat výuce a ne WoW).

Ultratenký a lehký TravelMate B113, který je tenčí než 21 mm a váží pouhých 1,38 kg, je neobyčejně snadno ovladatelný a vejde se do studentského batohu, aniž výrazně zvýší jeho hmotnost. Přes malé rozměry je notebook vybaven klávesnicí s velkými klávesami, které zajišťují snadné a pohodlné psaní, a až třetí generací výkonných procesorů Intel, jakož i grafikou Intel HD Graphics 4000.

TravelMate B113

TravelMate B113 zaručuje jednoduché připojení a usnadňuje přístup k dokumentům i jejich sdílení ve třídě díky širokým možnostem připojení: 802.11 a/b/g/n Wi-Fi pro bezdrátové připojení, Gigabit Ethernet zajišťující spolehlivé připojení k pevné síti a Bluetooth 4.0 pro vysokorychlostní sdílení mediálních souborů anebo dokumentů.

 

Zdroj: TZ AcerÚvodní foto: Acer

Komentáře