Série základních desek Gigabyte X79 přináší nové technologie

Novinky |

Společnost Gigabyte oznámila vydání nejnovější série základních desek s označením X79. Těšit se můžeme na nejnovější technologie, které nabízí kontrolu výkonu vašeho PC či graficky přívětivý BIOS.

Série základních desek Gigabyte X79 přináší nové technologie
Řada základních desek s čipsetem X79 Express podporuje procesory Intel Core i7 druhé generace. Obě technologie společně podávají vysoký výkon a zároveň se díky ovládácím funkcím základní desky jednoduše nastavují.

Technologie Gigabyte 3D Power je založená na 3-way Power Digital Engine a přináší tři ovladače digitální paměti jak pro paměť samotnou, tak i pro VTT a VSA a jejich ovládání v reálném čase. Přes grafické uživatelské rozhraní se dostanete k množství ovládacích prvků typu nastavení kalibrace napěťové křivky či ovládání ochrany proti přepětí.

Gigabyte 3D BIOS má základ v nové technologii UEFI DualBIOS a kromě jiného přináší 3D grafický režim ovládání pro snadnější pochopení toho, jak jednotlivá nastavení ovlivňují výkon hardwaru počítače.

Řada desek v současné době obsahuje čtyři modely - G1.Assassin 2 přináší nové funkce pro 3D online hraní, X79-UD7 nabízí extrémní výkon a rychlé zpracování dat, s Gigabyte X79-UD5 můžete kvalitně a rychle zpracovávat média, model X79-UD3 je zase vhodný pro ty, co preferují dobrý poměr ceny a výkonu.

K základním deskám řady X79 dostanou zákazníci rozšiřující PCIe kartu podporující nejnovější standardy připojení Bluetooth 4.0 i IEEE 802.11 b/g/n Wi-Fi. Rychlou technologii bezdrátového přenosu dat Bluetooth 4.0 podporují třeba nejnovější smartphony typu Apple iPhone 4S.


Komentáře