Šéfka PR v Apple po 18 letech končí

Novinky |

Karie Cottonová, viceprezidentka pro celosvětovou komunikaci v Apple, se rozhodla, že své působení ve společnosti po dlouhých osmnácti letech ukončí.

Šéfka PR v Apple po 18 letech končíCottonová pracovala jak se Stevem Jobsem, tak s Timem Cookem a byla tak dlouhou dobu jednou z nejvlivnějších osob ve společnosti. Podle analytiků má Cottonová mimo jiné velký podíl na tom, že se kolem Apple vytvořila známá aura exkluzivity. V oficiálním prohlášení šéfka PR uvádí, že dala společnosti vše, avšak nyní chce trávit čas s dětmi. Rozhodnutí odejít bylo údajně jedním z nejtěžších v celé její kariéře.

 

Není zatím jasné, kdo na post Cottonové nastoupí, avšak jak jsme viděli po smrti Steva Jobse, americká společnost si dokáže se změnami dobře poradit. Apple v blízké budoucnosti čeká Worldwide Developers Conference v San Franciscu, na podzim by pak měl být představen nový iPhone 6 a je možné, že se v tomto roce dočkáme konečně už i high-tech hodinek iWatch. Pracuje se údajně i na nové verzi tabletu iPad, plnohodnotného televizoru od Apple se však nejspíše opět nedočkáme.

Zdroj: TechspotÚvodní foto: Apple/IDG News Service

Komentáře