Šéf BlackBerry si utahuje z životnosti baterie iPhonu

Novinky |

Šéf kanadské společnosti BlackBerry při svém zatím posledním veřejném vystoupení politoval uživatele iPhonů, že jim baterie na jedno nabití nevydrží ani jeden den.

Šéf BlackBerry si utahuje z životnosti baterie iPhonuKdyž byl šéf BlackBerry John Chen na konferenci Oasis Montgomery v Santa Monice minulý týden dotázán na popularitu iPhonů, vyzdvihl slabou výdrž baterie tohoto populárního telefonu. "Říkám jim (uživatelům iPhonů) objímači zdí," uvedl Chen v narážce na to, že uživatelé telefonů od Apple neustále hledají zásuvky ve zdi, jelikož baterie jejich zařízení nevydrží ani jeden den. Chen si však dokázal udělat legraci i ze sebe, když řekl, že opustil Silver Lake ve prospěch BlackBerry proto, aby mohl "každý den vstát a mít pořádné starosti."


Chen nedávno prohlásil, že by prodal BlackBerry Messenger za 19 miliard dolarů, když narážel na nedávnou koupi WhatsApp Facebookem. Chen se také dotkl nabídky amerického T-Mobile, který v rámci akce uživatelům BlackBerry dával 200 dolarů, pokud své staré BlackBerry vyměnili za jiný telefon.

 

Zdroj: DailyTechÚvodní foto: Apple

Komentáře