Samsung v březnu představí svou novou vlajkovou loď mezi smartphony

Novinky |

Společnost Samsung Electronics rozeslala pozvánky na tiskovou konferenci, na níž bude s největší pravděpodobností představen smartphone Galaxy S6.

Samsung v březnu představí svou novou vlajkovou loď mezi smartphonyNa pozvánce je pouze nápis "Co chystáme dále" spolu s vlnovkou, která symbolizuje zakřivené zařízení. Podle analytiků Samsung 1. března na své konferenci v Barceloně, která se odehraje jen pár dnů před začátkem Světového mobilního kongresu, představí svůj nový vrcholný chytrý telefon Galaxy S6. Vydání nové vlajkové lodi je pro Samsung velmi důležité, jelikož tržby korejské společnosti z mobilních telefonů klesají již rok a čtvrt. Na konferenci v únoru minulého roku Samsung představil Galaxy S5, Gear 2 a Gear Fit. V září pak společnost vydala phablet Galaxy Note 4, smartphone se zakřiveným displejem Note Edge a headset pro virtuální realitu Gear VR.


Poslední telefony Samsungu jsou designově velmi povedené, jsou zpracované z kvalitních materiálů a běží na OS Tizen. Očekává se, že na Tizenu poběží i Galaxy S6. O stejném víkendu, kdy Samsung představí svůj nový smartphone, plánují představení nových zařízení i společnosti HTC, Huawei nebo Nokia.

 

Zdroj: CNETÚvodní foto: galaxy a7

Komentáře