Samsung údajně chystá telefon, který bude možné ohýbat

Novinky |

Společnost Samsung by podle portálu SamMobile údajně mohla již v příštím roce představit nový smartphone, jenž bude možné ohýbat.

Samsung údajně chystá telefon, který bude možné ohýbatNový smartphone, který je nyní v Samsungu údajně označován jako Project Valley, se má prodávat pod značkou Galaxy X a nabídne 4K displej. Samsung údajně pro zachování vysokého rozlišení u zařízení, které je možné ohýbat, zvolil rozvržení pixelů 4K diamond PenTile. Podle dostupných informací by se Galaxy X měl ohýbat podobně, jako třeba peněženka, díky čemuž bude možné jej pohodlně nosit v kapse.

Ohebné smartphony nejsou ničím novým - například společnost LG představila svůj telefon G Flex již v roce 2013. G Flex se následně dočkal nástupce, avšak nutno podotknout, že telefon bylo možné ohnout opravdu jen málo. Vyrobit elektronické zařízení, které je možné ohýbat, je totiž problém. Je tak otázkou, jak se k této výzvě postaví jihokorejský gigant Samsung.

 

Zdroj: IDG News Service                                                                                                                 Úvodní foto: bendable

Komentáře