Samsung ST6500 - tři dotykové palce a širokoúhlý objektiv

Novinky | 24.01.11

Společnost Samsung oznámila, že uvádí na trh fotoaparát ST6500, který doplní stávající portfolio designových fotoaparátů.

Společnost Samsung oznámila, že uvádí na trh fotoaparát ST6500, který doplní stávající portfolio designových fotoaparátů.  Tělo fotoaparátu je kolem objektivu zaobleno se zalomením do úhlu sedmi stupňů, díky čemuž podle výrobce  lépe padne do ruky. ST6500 je dále vybaven obrazovým snímačem s rozlišením 16 Mpx a objektivem s 5x  optickým zoomem. Rozhraní Smart Touch 3.0 využívá 3,0” dotykovou LCD obrazovku. Fotoaparát se také může pochlubit funkcí Magic Frame obsahující 12 předdefinovaných šablon s různými druhy pozadí.  Funkce Smart Filter 2.0 nabízí vylepšené filtrování videozáznamů s několika barevnými možnostmi.

Kromě 5x optického zoomu má ST6500 také širokoúhlý objektiv s ohniskovou vzdáleností 26 mm. Fotoaparát se navíc může pochlubit videozáznamem v rozlišení HD 720p. Novinka je k dispozici ve stylově černé, stříbrné, růžové, indigově modré a červené barvě.Komentáře