Samsung spustil předobjednávky na hodinky Gear S3

Novinky |

Jihokorejská společnost Samsung začala přijímat předobjednávky na své nové chytré hodinky Gear S3. Prodávat se začnou v polovině listopadu.

Samsung spustil předobjednávky na hodinky Gear S3Hodinky, jež byly poprvé představeny v srpnu tohoto roku, nabídnou 1,3palcový Super AMOLED displej pokrytý Gorilla Glass SR+ s rozlišením 360 x 360 pixelů ve velkém 46mm ciferníku. Zařízení pohání procesor Exynos, který má k dispozici 768 MB paměti RAM. Data je možné ukládat na 4GB disk. Mezi další výbavu patří reproduktory, GPS, barometr a ochrana před vodou a prachem IP68. Baterie s kapacitou 380 mAh údajně na jedno nabití vydrží až čtyři dny.

Otázkou je, jak dobře se hodinky budou prodávat. Společnosti Huawei, LG a Motorola v polovině září oznámily, že již nemají v plánu tento podzim vydat žádné nové chytré hodinky. Před pár týdny pak byla zveřejněna informace, že nová verze mobilního operačního systému od Googlu s označením Android Wear 2.0 bude vydána až v příštím roce. Analytická společnost IDC v říjnu oznámila, že podle jejich statistik se počet prodaných chytrých hodinek v třetím čtvrtletí propadl o 52 %. Hodinky Gear S3 budou stát 349,99 dolaru.

 

Zdroj: IDG News ServiceÚvodní foto: samsung


Související články
Komentáře