Samsung spustil hudební službu Milk Music

Novinky |

Samsung v pátek představil novou hudební službu s názvem Milk, která je dostupná ke stažení zcela zdarma, neobsahuje reklamy a uživatelé se k ní nemusí přihlašovat.

Samsung spustil hudební službu Milk MusicSamsung na vývoji aplikace, která nabízí okolo dvou set radiových stanic a třináct milionů skladeb, spolupracoval se společností Slacker. Aplikace je uživatelsky velmi přívětivá a lze ji ovládat jednou rukou. Ryan Bidan ze Samsungu uvedl, že jednoduchost ovládání byla hlavním cílem tvůrců aplikace. "Existuje početná skupina uživatelů, kteří hudbu na mobilních zařízeních ještě nevyužívají, jelikož nerozumí fungování služeb, jež jsou v současné době na trhu," uvedl Bidan s tím, že lidé navíc nemají rádi reklamy.


Služba bude zpočátku dostupná pro uživatele Galaxy S III a S IV, Galaxy Note II a Note III, Galaxy Mega a Galaxy S IV Mini. Po vydání Galaxy S5 11. dubna bude služba samozřejmě dostupná i pro tuto novou vlajkovou loď. Aplikaci lze stáhnout skrze Google Play a Samsung zvažuje, že ji zpřístupní i pro konkurenční zařízení - mluví se především o operačním systému iOS.

 

Zdroj: TechspotÚvodní foto: © Rob Pitman - Fotolia.com

Komentáře