Samsung připravuje Galaxy Mega s obrovským displejem

Novinky |

Společnost Samsung připravuje novou řadu velkých chytrých telefonů s názvem Galaxy Mega, které budou opatřeny až 6.3palcovým displejem.

Samsung připravuje Galaxy Mega s obrovským displejemS informací přišel server SamMobile s odvoláním na interní zdroje ze Samsungu. První dva telefony řady Galaxy Mega se údajně budou prodávat s displeji o velikosti 5.8 a 6.3 palce. Galaxy Mega 5.8 nese kódové označení GT-19152, zatímco větší Galaxy Mega 6.3 je označován jako GT-19200. Menší model by se měl začít prodávat v bílé barvě 27. května, zatímco větší se na trh dostane v černé a bílé o několik týdnů později - okolo poloviny června. Zprávy o Galaxy Mega podporuje i informace zveřejněná při představování telefonu Galaxy S4, podle které přídavný herní ovladač Game Pad podporuje displej až o velikosti 6.3 palce.


Telefony s takto velkými displeji by jistě vyplnily místo mezi tradičními mobilními telefony a tablety. Samsung se musí pouze rozhodnout, zda půjde o high-endové nebo mainstreamové zařízení. Podle SamMobile jsou výše uvedená data uvedení telefonů na trh poměrně přesná, takže je pravděpodobné, že o Galaxy Mega již brzy uslyšíme.

 

Zdroj: TechspotÚvodní foto: © Aaron Amat - Fotolia.com


Související články
Komentáře