Samsung představil upravený Galaxy S III SAFE pro business zákazníky

Novinky |

Společnost Samsung představila první smartphone nesoucí certifikaci SAFE, jíž výrobce označuje zařízení připravená pro firmy. Seznamte se s upraveným Galaxy S III.

Samsung představil upravený Galaxy S III SAFE pro business zákazníky
Korejský výrobce elektroniky Samsung představil upravenou variantu svého high-endového smartphonu Galaxy S III určenou pro business zákazníky. Snaží se dokázat, že smartphony a tablety běžící na operačním systému Android nejsou jen „na hraní“, nýbrž mohou velmi dobře posloužit pro seriózní práci v podnikovém prostředí. V říjnu loňského roku Samsung představil vlastní certifikaci nesoucí akronym SAFE (Samsung Approved for Enterprise, tedy Samsung schválený pro podniky), jíž označuje vlastní produkty navržené či speciálně upravené pro potřeby firemních klientů.

SAFE klade důraz především na zvýšenou bezpečnost zařízení a komunikace při současném zajištění dobré dostupnosti firemních dat. Certifikovaná zařízení mají tedy firmám nabídnout vlastnosti a funkce, jež uživatelům umožní dodržovat často přísně nastavenou firemní politiku. Prvním smartphonem odpovídajícím specifikaci SAFE se stala právě novinka Galaxy S III, již Samsung doplnil o řadu nezbytných funkcí.

 

Pokračování článku s bližšími informacemi o enterprise funkcích i dalších zařízeních označených štítkem SAFE naleznete na sesterském magazínu CIO BusinessWorld.

 

Zdroj: IDG News Service, Samsung.comÚvodní foto: © pressmaster - Fotolia.com

Komentáře