Samsung představi limitovanou edici S6 Edge „Iron Man“

Novinky |

Samsung při příležitosti vydání filmu Avengers: Age of Ultron vydal limitovanou edici svého smartphonu S6 Edge v barvách obleku Iron Mana.

Samsung představi limitovanou edici S6 Edge „Iron Man“Na zadním panelu telefonu se nad sériovým číslem limitované edice nachází obrázek masky Iron Mana a optimalizováno bylo i uživatelské rozhraní telefonu. Uživatelé se tak mohou těšit na nové fonty i ikonky. Korejská společnost poprvé naznačila možnost vydání limitované edice smartphonu S6 Edge na počátku května, když na svém twitterovém účtu zveřejnila obrázek krabičky telefonu s motivy Avengers a nápisem „již brzy“.


Červenozlatý telefon má 64 GB interní paměti k ukládání dat a v krabici nechybí ani bezdrátová nabíječka a speciální obal, který má telefon ochránit proti pádům. Další hardwarové specifikace zařízení jsou stejné jako u běžné edice Galaxy S6 Edge. Jedinou špatnou zprávou pro české fanoušky je velmi omezená dostupnost telefonu: smartphone bude možné během června koupit pouze v Jižní Koreji, Číně a Hong Kongu. Cena zatím nebyla zveřejněna.               

 

Zdroj: IDG News ServiceÚvodní foto: samsung


Související články
Komentáře