Samsung pracuje na chytrých hodinkách Galaxy Altius

Novinky |

Vypadá to, že na chytrých hodinkách nepracuje pouze společnost Apple, ale i její v současnosti největší konkurent Samsung.

Samsung pracuje na chytrých hodinkách Galaxy Altius
Na internetu se objevily fotografie nových hodinek Samsungu, které by se měly jmenovat Galaxy Altius. O tomto jménu jsme slyšeli již v minulosti, experti však spekulovali nad tím, že půjde o nový mobilní telefon z dílen korejského výrobce. Z dostupných screenshotů vyplývá, že kapacita hodinek bude 235 MB, otázkou však je, kolik MB bude reálně využitelných. Je evidentní, že hodinky jsou určeny jako doplněk k chytrému telefonu, na němž bude uložena většina dat, jež se s hodinkami budou synchronizovat.

Co se týká konkrétních funkcí, na screenshotech je vidět, že v sobě hodinky budou mít integrovaný hudební přehrávač, čas a e-mailovou aplikaci. Ve spodním panelu dotykového displeje hodinek je vidět pohyblivá lišta, která signalizuje, že dostupných aplikací/funkcí bude víc. Zvláštní je, že na všech screenshotech je displej hodinek v černobílé barvě, může však jít pouze o první prototypy.

 

Zdroj: TechspotÚvodní foto: Samsung

Komentáře