Samsung PL90 - fotoaparát s vestavěným USB konektorem

Novinky | 13.08.10

Samsung PL90 nabízí možnost se připojit k PC díky vestavěnému USB konektoru.

Samsung uvvádí na trh 12,2megapixelový digitální fotoaparát PL90 vybavený vestavěným USB konektorem, který umožňuje spotřebitelům pořizovat fotografie a připojovat se k počítači, aniž by museli používat další kabely.  Fotoaparát podporuje technologii Plug and play včetně automatické instalace programu Intelli-studio a umožňuje také připojení k jakémukoli počítači vybavenému USB portem. USB konektor fotoaparátu PL90 lze využít také k dobíjení baterií, přičemž odpadá nutnost používat samostatný napájecí kabel.Inteligentní funkce Smart Auto automaticky má dle výrobce za úkol na přístroji tnastavit akový režim, který nejlépe vyhovuje aktuálním světelným podmínkám. Fotoaparát PL90 je také vybaven portrétovacím systémem s několika režimy, který uživateli pomáhá pořizovat snímky rodiny a přátel.

Funkce rozpoznání tváře (Face Detection) automaticky rozpozná až dvanáct různých tváří současně, díky čemuž na ně zaostří, i když jsou dané osoby součástí skupinové fotografie.  Model PL90 je také vybaven funkcemi rozpoznání úsměvu (Smile Shot) a mrknutí (Blink Detection), které dokážou automaticky pořídit záběr, když se osoby usmívají, nebo rozpoznat, zda měla fotografovaná osoba při focení zavřené oči.

Navíc je fotoaparát PL90 vybaven funkcí Smart Album. Tato funkce vám pomáhá najít konkrétní obrázky, aniž byste museli procházet všechny fotografie. Automaticky totiž uspořádává fotografie a uživatelé mohou vyhledávat konkrétní snímky podle data, času nebo i převládající barvy.


Komentáře