Samsung PL120 - upoutejte pozornost dětí animacemi

Novinky |

Focení dětí a upoutání jejich pozornosti není lehkou záležitostí. Vyžaduje cit pro okamžik a značnou dávku trpělivosti. Nápomocný vám může být fotoaparát Samsung PL120 se dvěma displeji a režimem animací, které rozesmějí nejedno dítě.

Samsung PL120 - upoutejte pozornost dětí animacemi
Společnost Samsung Electronics vyvinula řešení, díky němuž nebudete mít letos v létě na fotografiích roztěkané ratolesti. Jejich pozornost totiž snadno upoutáte spuštěním animace, která je promítána na přední displej. Focení dětí s fotoaparátem Samsung PL120 je tak dle výrobce daleko snadnější.  Pro všechny rodiče, kteří se vracejí z výletů s fotografiemi, na nichž se jejich děti dívají jinam, než by měly, připravila společnost Samsung řadu 21 tvůrčích animací.

„Animace, které mají naši zákazníci k dispozici s přístroji 2View usnadní fotografování dětí a celé fotografování tak bude mnohem zábavnější,“ uvedl v tiskovém prohlášení SS Park, senior viceprezident pro obchod a marketing divize Digital Imaging společnosti Samsung Electronics. „Dostupnost animací z pohledu uživatelů byla pro Samsung prioritou, a proto jsme se postarali o to, aby je bylo možné stáhnout z našich webových stránek a aby k nim měl každý snadný přístup. Hlavním cílem bylo vyvinout pro děti animace co možná nejpodmanivější,“ dodal.


Komentáře