Samsung Galaxy Tab S2 bude mít displej s poměrem 4:3

Novinky |

Jihokorejská společnost Samsung podle všeho pracuje na nové verzi svého tabletu Galaxy Tab S, která bude představena již v červnu.

Samsung Galaxy Tab S2 bude mít displej s poměrem 4:3Samsung Galaxy Tab S se řadí mezi ty nejpovedenější androidové tablety, tudíž není divu, že jihokorejský gigant pracuje na jeho nástupci. O vývoji Galaxy Tab S2 se spekuluje již delší dobu, nyní se však na internetu konečně objevily i jeho první obrázky. Podle dostupných fotografií je novinka velmi tenká s atraktivním designem - podobně jako smartphony Galaxy A5 a Galaxy A6 či nedávno vydaný Galaxy Tab A má i Galaxy Tab S2 kovové hrany. Podle neoficiálních informací se bude Galaxy Tab S2 prodávat ve dvou variantách s 8palcovým a 9,7palcovým displejem. Stejně jako u jiných produktů Samsungu zvolila i u nového tabletu společnost Super AMOLED displej - tentokrát však s poměrem 4:3 a rozlišením 2 048 × 1 538 pixelů namísto poměru 16:9.


Nový tablet má pohánět 64bitový procesor Exynos 7420, který je k vidění u telefonu Galaxy S6. Mezi další hardwarovou výbavu bude patřit 3 GB paměti RAM, 32 GB místa na disku, 8MP fotoaparát na zadní straně a 2,1mpix fotoaparát nad displejem. Očekává se, že Samsung svůj Galaxy Tab S2 vydá během června.

 

Zdroj: SamsungÚvodní foto: samsung

Komentáře