Samsung Galaxy S III je za dveřmi!

Novinky |

Společnost Samsung již zítra představí svou novou vlajkovou loď, smartphone Galaxy S III. Prezentace proběhne v Londýně v 19:00.

Samsung Galaxy S III je za dveřmi!
Na veřejnost doposud neuniklo příliš mnoho relevantních informací vztahujících se k novému smartphonu navzdory tomu, že se o Samsung Galaxy S III aktivně zajímá množství technologických blogů a magazínů.

Sama společnost Samsung potvrdila, že bude telefon vybaven čtyřjádrovým 1,4GHz procesorem Exynos, avšak o ostatních detailech týkajících se velikosti vnitřní paměti, velikosti obrazovky a designu se pouze polemizuje.

Podle magazínu The Verge si Samsung střeží interní informace více, než kdykoliv dříve. Společnost bude údajně jednotlivé komponenty zařízení uschovávat v různých krytech, aby si před finálním představením nemohl být nikdo jistý pravým designérským zpracováním horké novinky. Podobnou krycí techniku využívala již společnost Apple před tím, než veřejnosti představila svůj smartphone iPhone.

Podle všeobecné šeptandy má top model Samsungu disponovat 4,7 nebo 4,8palcovým Super AMOLED displejem, 12MPx kamerou a měl by běžet na operačním systému Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Další zvěsti pak nejčastěji hovoří o 16GB interní paměti, 1GB operační paměti a podpoře paměťových karet microSDHC o kapacitě až 32 GB. Pakliže se řadíte mezi fanoušky nového smartphonu, můžete si čekání zpříjemnit teaserem, v němž se to jen hemží silnými slogany.

 

Zdroj: PCWorld.com TheVerge.comÚvodní foto: © Suriko - Fotolia.com

Komentáře