Samsung chystá speciální verzi Galaxy Note 4 se zakřiveným displejem

Novinky |

Samsung údajně připravuje hned dvě verze svého nového smartphonu Note 4, z nichž jedna bude opatřena zakřiveným displejem.

Samsung chystá speciální verzi Galaxy Note 4 se zakřiveným displejemS informací přišel list Korea Times s odkazem na vysoké představitele dodavatelů Samsungu. Podle nich jdou nyní do výroby dvě rozdílné verze Note 4. První z nich bude standardní s rovným displejem, zatímco druhá s displejem zakřiveným. Speciální verze se zakřiveným displejem však má být podle nejmenovaných zdrojů nabídnuta pouze na vybraných trzích. Galaxy Note 4 bude highendový smartphone s velkým výkonem.


Pod 5,7palcovým displejem s rozlišením 1 440 × 2 560 pixelů se bude skrývat procesor Qualcomm Snapdragon 805 na frekvenci 2,7 GHz, 4 GB paměti RAM a k dispozici má být 16megapixelová kamera s optickou stabilizací obrazu (OIS) schopná nahrávat 4K video. Podle většiny analytiků bude zařízení debutovat 3. září, což je den zahájení  mezinárodního technologického veletrhu IFA v Berlíně. Nové verze smartphonu Galaxy Note bývají každý rok vydávány ve stejnou dobu, tudíž se zaříjovým datem lze víceméně počítat.

 

Zdroj: TechspotÚvodní foto: samsung

Komentáře