Rockstar v prosinci vydají GTA: San Andreas pro mobilní zařízení

Novinky |

Společnost Rockstar Games včera uvedla, že již příští měsíc vydá známou videohru Grand Theft Auto: San Andreas pro Amazon Kindle, Android, iOS a Windows Mobile .

Rockstar v prosinci vydají GTA: San Andreas pro mobilní zařízení
San Andreas se tak připojí k GTA: Chinatown Wars, GTA 3 a GTA: Vice City, které již jsou na mobilních platformách dostupné. Podle příspěvku na webu Rockstar Newswire bude hra kompletně předělaná tak, aby v mobilním prostředí vypadala lépe než předchozí díly. Značných změn dozná ovládání titulu: některá tlačítka se budou zobrazovat pouze tehdy, pokud to bude potřeba a třeba řízení aut bude možné realizovat třemi způsoby.


Rockstar také slibuje, že jeho vývojáři přehodnotili herní model tak, aby bylo možné celým dějem rychleji postupovat dopředu. Grand Theft Auto: San Andreas bude plně kompatibilní s gamepady včetně ovladačů Logitech PowerShell a Moga Ace Power, jež byly vytvořeny speciálně pro iOS 7 na iPhonu a iPodu touch. Hra má nabídnout detailnější stínování, vykreslování prostředí více do dálky a obohacenou paletu barev. Díky výkonnějším GPU v poslední době pak mají být upgradovány i postavy ve hře.

 

Zdroj: TechspotÚvodní foto: © TheSupe87 - Fotolia.com

Komentáře