RIM nabízí uživatelům aplikace zdarma jako omluvu za výpadky služeb

Novinky | 17.10.11

Společnost Research in Motion (RIM) oznámila, že svým uživatelům jako kompenzaci za výpadky jejích služeb minulý týden nabídne aplikace a podporu zdarma.

Každý uživatel mobilního telefonu od RIM obdrží poukaz v hodnotě 100 dolarů, který může využít ke koupi libovolných aplikací. Firemní uživatelé pak dostanou bezplatnou podporu. "Jako poděkování za pochopení se společnost RIM rozhodla umožnit uživatelům mezi 19. říjnem a 31. prosincem zdarma stahovat prémiový obsah typu Sims 3, Bejeweled nebo Vlingo Plus: Virtual Assistant z BlackBerry App Worldu zcela zdarma," stojí v oficiálním prohlášení.

Bezplatná podpora pro firemní uživatele bude trvat jeden měsíc. Research in Motion rozdává aplikace poté, co její služby minulý týden zcela přestaly fungovat na tři dny v Evropě, na Středním Východě, v Indii a Africe, na den a půl pak v Latinské Americe a Kanadě. Ve Spojených státech trval výpadek jeden den. "Všem našim zákazníkům se velmi omlouváme. V současné době podnikáme celou řadu kroků, které pomohou zabránit opakování této situace," uvedl v prohlášení bez větších podrobností šéf RIM Mike Lazaridis.


Komentáře