Release candidate Windows 7 k dispozici za dva týdny?

Novinky | 20.04.09

Microsoft na svých stránkách v sobotu zveřejnil informaci o uvolnění Windows 7 RC1 pro širokou veřejnost ke dni 5. května.

Uvolní Microsoft Windows 7 RC1 pátého května?

 

 

Na stránkách partnerského programu Microsoftu se během víkendu objevila informace o zveřejnění Release candidate Windows 7. Podle ní by měl být RC1 k dispozici ke stažení všem uživatelům 5.května, zatímco uživatelé partnerských sítí Microsoftu (TechNet, MSDN - Microsoft Developers Network) si mohou nejnovější verzi operačního systému vyzkoušet již nyní. Oznámení doslova říkalo: „Pokud jste členy sítí MSDN nebo TechNet, může download Windows 7 RC provést  již nyní. Jinak si můžete Windows 7 RC stáhnout počínaje pátým květnem 2009."

 

Odkaz ke stažení přesměroval uživatelé na download stránku TechNetu, která však neumožňovala stažení Windows 7 RC. Oznámení na stránkách partnerského programu Microsoftu bylo navíc během včerejška staženo a nám nyní zbývá pouze spekulovat o tom, zda bude opravdu možné Windows 7 RC1 stáhnout k 5. květnu letošního roku. Microsoft takovýto matoucí krok v souvislosti s Windows 7 neudělal poprvé. V březnu na svých stránkách zveřejnil informaci o oficiálním uvolnění Windows 7 RC1 v květnu, avšak oznámení bylo později také staženo.

 


Komentáře